The premiere of the history of the pixel 7! Google zdradza ważne szczegóły


Premiera Google Pixel 7 for już kwestia dni. pochwalił product się datą, kiedy to poznamy wszystkie szczegóły dotyczące sprzętu. Jest na co czekać?

Google szykuje się do ważnej movie premiere – seria Google Pixel 7 zadebiutuje bowiem już za miesiąc, a dokładniej, jak zapowiada producer – w czwartek, 6 października o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Google Pixel 7 w pierwszych detalach

Choć oficjalnie gigant nie zdradza jeszcze wielu szczegów dotyczących specyfikacji nadchodzących urządzeń, według najświeższych przecieków z FCC Pixel 7 będzie 6w 90 Hz. Jeśli Chodzi o Pro model, możemy spodziewać się 6.7-calowego ekranu OLED 120 Hz.

Co nieco wiemy też o device – podstawowy model miałby otrzymać dwie kamery, natomiast wariant Pro trzy. Główny ma mieć . device 50 megapixelFor example, the Pixel 7 Pro spotkamy również 48-megapixel lowy teleobiektyw.

Pixel 7

Google Pixel 7 / Photos. the product

Jeśli chodzi o design, nie będzie tu przełomu względem szóstki. Zeszłorocznym modelem gigant wniósł tyle wieżości do serii, że wystarczy mu to pewnie na kilka dobrych lat. Co prawda nie obyło się bez drobnych zmian, ale to tylko kosmetyka.

Czy Pixel 7 wzbudzi zainteresowanie użytkowników? W ostatnim roku flagowce od Google nie cieszą się dobrą sławą. Właściciele sprzętów nękani są usterkami, które wcale nie okazały się tylko chwilowymi problemami tuż po premierze. Być Może niewielu clientów będzie miało ochotę ryzykować z kolejnym modelem.

Wraz Zą Pixel 7 Series swojej premiery doczeka się długo wyczekiwany pixel clock. Ne Pedze by grandfather Tanya Probosekia:

Google Pixel Watch za milliony monet. Czy for this lekka przesada?

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.