Samsung Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 ponyżej oczekiwań


Samsung musiał poważnie zrewidować swoje plany sprzedażowe na 2022 skirt. Samsung Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 sprzedają się mocno poniżej oczekiwań.

Wszystko drożeje, smartfony też. W tym stwierdzeniu nie ma nic odkrywczego, ale Samsungowi chyba odpalił się Apple complex.

Ewentualnie księgowi przeliczyli się z tym, ile z domowego budżetu panowie Smith, Chang i Schweinsteiger będą chcieli przeznaczyć for the smartphone.

Samsung Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 sprzedają się poniżej oczekiwań

Koresky wiedzie prym na rynku składanych smartfonów product. Ma nad konkurencją poważną przewagę, ale i najszersz dystrybucję. Dopóki Oppo i Xiaomi nie pokażą swich modeli globalnie, to teoretycznie nie mieli się czym martwić.

This theory is poszła jednak w parze z rzeczywistością. A rzeczywistość jest taka, e Samsungowi najprawdopodobniej nie uda się osiągnąć zamierzonego na 2022 skirt celu sprzedażowego. Przypomnę, e optymistycznie zakładali sprzedanie 15 million as the Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold4 / Photos. gsmManiaK.pl

Zakładało to podwojenie zeszłorocznego wyniku. Inflacja, wyższa cena bazowa, brak powanniejszych nowości i brak konkurencji – co mogło poj right? Teraz Service Sammobile donosi, e Samsung zrewidował swoje plany. Ma to podobno być zaledwie “8 milionów składanych smartfonów sprzedanych w 2022 roku.

Ciekawi mnie, czy swój cel osiągnie Apple. W ich przypadku mówiło się już o niemal trzech setkach milionów sprzedanych iPhone’ów. Biorąc pod uwagę, e iPhone 14 Pro sprzedaje się lepiej od bazowego modelu, tu też może być ciężko. Kto by pomyślał, e przy zwalniającej Ekonomii nie chcemy wydawać tysięcy na smartfona.

Do you want to buy a Samsung Galaxy S23? Niestety nie – przynajmniej wtedy, gdy interesują Cię Compact towe smartfony. Najmniejsza Galaktyka z roku na rok robi się coraz mniej ciekawa. Jeśli do tego potwierdzą się plotki o Exynosie, to mamy klapę.

Galaxy S23 straci and Galaxy S23 + zyska. Fani Małych smartfonów z kolejnym bólem głowy

ródło | Across

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.