Samsung Galaxy S23 z najniższą rozdzielczością we are Flagowcu


Samsung Galaxy S23 i Galaxy S23 + znowu dostaną wyświetlacze FullHD. W 2023 roku będzie to najniższa rozdzielczość we flagowcach. Samsung Paradox?

Is the flag Samsunga można mieć sporo zastrzeżeń. Jakość wyświetlaczy na pewno nie jest na tej liście. Nie da się jednak nie zauważyć, e konkurencja zaczyna oferować coraz więcej. Pod Tim względem Samsung Galaxy S23 może by najsłabszy na rynku.

Smartphone Samsung Galaxy S23 zostają w tyle za konkurencją

Nigdy nie byłem zdania, e rozdzielczość ekranu jest najważniejsza. Jasne, e fajnie jest mieć ostry jak brzytwa obraz. I dopóki smartfony nie przekroczyły 6 cali, to FullHD było więcej niż wystarczające. Przy ponad 6.5 calach mam już jednak nieco inne odczucia. QHD i 4K to może przesada, ale delikatne zagęszczenie by się przydało.

Samsung Galaxy S23

Samsung zostaje w tyle we flagowej półce / fot. Ice world

Poznaj now przecieki o Samsungu Galaxy S23.

Chińscy Productenci zdaj sobie z tego sprawę. my adultery leaker IceUniverse Twierdzi, ew 2023 roku ich smartfony wniosą 1.5K pod strzechy. Posted in 1.5k joke? to rozdzielczość wynosząca 2712 na 1220 pixelsi (i wariacje na jej temat). Dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jednocześnie mamy bargaining pomiędzy czasem pracy oraz wyższą ostrością obrazu.

Tutaj do gray wchodzi Samsung Galaxy S23. Od dwóch generacji tańsze warianty oferują wyświetlacze FullHD. Mnie bardziej drażni brak LTPO, ale to szczegół dla pasjonatów. Wniosek nasuwa się sam. W 2023 roku flagowce Samsunga będą miały jedną z najniższych rozdzielczości wśród flagowców.

W przypadku Compacttowego Galaxy S23 wcale tendency to nie przeszkadza. Przy 6.1-calowym ekranie na pewno nie będzie to kłuło w oczy. Po shared a while for the Galaxy S23+? Dla większego (czytaj – lepszego ekranu). Tutaj naprawdę Można byłoby pokusić się o wspomniane 1.5K. The irony of humor, e pewnie dla Chińczyków wyprodukuje je… Samsung.

Jeśli accurate masz już Samsunga phone, to dzisiaj możesz skorzystać z bardzo fajnej promocji. Nic Cię ona nie kosztuje, a możesz za darmo dostać dostęp do Canal + Online.

fan rozpieszcza Samsung. Kilka sekund zabawy i dostaniesz capitalny prezent!

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.