Samsung Galaxy S23 skirt meeting z grubszymi ramkami niż


Samsung Galaxy S23 nie zapowiada się genialnie – delikatnie rzecz biorąc. Dzisiejszy przeciek wskazuje, ew kolejnymelemencie będzie gorszy od poprzednika.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, e ramki dookoła ekranu w naszych smartfonach są coraz mniejsze. Widać to zwłaszcza we flagowej półce. Pen immersja do tej pory była cechą topowych Samsungów Galaxy. Do tej pory, bo w 2023 roku szykuje się zmiana… na gorsze. I’m into nie tylko w tej kwestii.

Samsung Galaxy S23 skirt meeting z grubszymi ramkami niż

This drawing is oddają tego, jak dobrze flagowy Samsung wygląda na ywo. Nie jestem pewien, czy w lutym 2023 roku będę mógł napisać to samo na temat Samsunga Galaxy S23. And Doug Znanego leaker IceUniverse koreański producer powiększył ramki wokół wyświetlaczy.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 z grubszymi ramkami / fot. Ice world

Takie będą najlepsze Photos by Martvoni kolejnych miesięcy.

To pokrywa się z poprzednimi przeciekami o większych wymiarach flagowców. Różnica na papierze nie jest jakoś szczególnie pokaźna. Ot, po 0.15 mm z każdej strony. Wystarczy jednak rzut oka na powyższe rendery, eby zmienić zdanie. 0.15 mm sprawiają, e topowe Samsungi nie wyglądają już not imponująco.

Nie wiem do końca, dlaczego Samsung zdecydował się na taki krok. Najprawdopodobniej potrzebują nieco więcej miejsca w obudowie. Wiemy za to, e zamierzają wykorzystać te the same as ekrany. Zamyast więc zwiększyć przekątną o 0.1″, wybrali grubsze ramki. A Ty użytkowniku zapłacisz nam więcej, bo tak.

Więcej przecieków na temat Samsunga Galaxy S23 w każdej wersji znajdziesz w poniższym tekście. Okazuje się, e stagnacja granicząca z regresem będzie ich wspólną cechą.

Samsung Paradox. Ma najlepsze ekrany na wiecie, a Galaxy S23 będzie 100 lat za Chińczykami

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.