Samsung Galaxy S23 i S23 Ultra jednak z większymi bateriami


Samsung Galaxy S23 do tej pory malował się raczej w szarych barwach. Nieco słońca dodaje do nich nowy przeciek. by wszystkie battery dostaną większą.

Czy Samsung Galaxy S23 będzie dobrym Flagowcem? Na pewno będzie bardzo drogim smartfonem z najwyższej półki. Ostatnie kilka przecieków mocno rozczarowało nawet największych fanów. Dzisiejszy rzuca nieco optymizmu na czas pracy bez adowania.

Samsung Galaxy S23 i Ultra jednak z większymi baterimi?

Przypomnę, e według poprzednich doniesień Samsung Galaxy S23 miał zostać wyposażony w mikroijne ogniwo 3500 mAh. W 2023 roku – we flagowcu z Androidem – to mieszna wartość. Make tego mniejsza niż w poprzedniku Dla Samsunga Galaxy S23 Ultra pojemność miała pozostać niezmieniona.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 i S23 Ultra short z większymi baterimi?

Now, you can buy the Samsung Galaxy S23 i S23 Ultra zostan wyposażone wiksze o 5%. Dla porządku – obecnie było to 3700 i 5000 mAh. Z rezultatu skomplikowanego całkowania wynika, e następcy dostaną odpowiednio 3885 i 5250 mAh. Trzeba przyznać, e wygląda to nieco lepiej.

Na mniej więcej 5 miesięcy przed premier nic jednak nie wskazuje na to, że wyeliminowana zostanie największa wada. Samsungi (obok Sony) from Samsungi (obok Sony). W 2023 roku ich 25 W nie będzie już wyglądać jak art. Będzie wyglądać jak obelga.

Największym cieniem na premierze Samsunga Galaxy S23 kładzie się ostatni przeciek. Jeśli doniesienia o procesorze dla Europy znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, to znowu jesteśmy wd… No, w niezbyt ciekawej sytuacji. Więcej na ten temat dwiesz się z poniższego materiału.

Miałem piękny sen, ale to tylko sen. Wymarzony Samsung Galaxy S23 Is it in Europe?

ródło | Across

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.