Samsung Galaxy A34 out of stock! Spójrz na wygląd średniaka


Narzekaliśmy na niektóre firmy, że robią takie same smartfony, głównie z wyglądu. Samsung jednak na 2023 skirt przygotowuje dla nas modele, które będą kalką w kontekcie designu. W zasadzie flagowiec będzie wyglądał jak budżetowiec, oto Galaxy A34 projector.

Jeżeli zastanawialiście się, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy A34 phone, for a musical juice. Pewne źródło udostępniło informacje o części specyfikacji, a także wyglądzie nowego średniaka Koreańczyków.

Specifications for Samsung Galaxy A34

Co w takim razie wiemy o bohaterze tego wpisu? Steve H. McFly, czyli niezawodny OnLeaks udostępnił zarówno rendery, jak i część specyfikacji. Głównym gwoździem programu jest tutaj wyświetlacz 6.5″Designer Infinity-U. Oczywiście będzie wykonany w Technologii Super AMOLED.

Samsung Galaxy A34 phone

Samsung Galaxy A34 / fo. @employee

Oprócz tego przeciek zdradza także dokładne wymiary, jakie powinien prezentować Galaxy A34. Mowa tutaj o następujących wartościach:

  • Dogo: 161.3 (millimeter)
  • Szerokosic: 77,7
  • gruppo: 8,2
Samsung Galaxy A34 phone

Samsung Galaxy A34 / fo. @employee

Model ten powinien zostać wyposażony w 4, z czego trzy znajdą się na jego type. Is tego na jego pokładzie wg. spekulacji ma znaleźć się USB-C I Jacks 3.5 millimeter.

Samsung Galaxy A34 phone

Samsung Galaxy A34 / fo. @employee

Warto także wspomnieć, że wyświetlacz nie będzie posiadał zakrzywionych krawędzi.

Kiedy premiera oraz jaka cena?

oczywiście pojawić ma się w przyszłym roku. Można założyć, że będzie to Muhammad Ali. 2023. Jak natomiast wygląda sprawa z wyceną tego średniaka? Przeciek mówi o tym, że może kosztować poniżej 30,000 rupees indijskich. W przeliczeniu byłoby l mniej niż 1650 złotych bez VAT.

NFC także będzie zapewne obecne w Galaxy A34, a tutaj dowiesz się, jak płacić bezpiecznie telefonem.

Jak bezpiecznie placic telefonem? Ten poradnik uratuje Twoje pieniądze

ŹrodłoAnd the Across

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *