Redmi A1 będzie wkrótce w sprzedaży. Cena oraz specyfikacja


Smartphone Za kilka dni wiatło dzienne ujrzy bardzo podstawy. Mowa or Redmi A1. Wiemy o nim wszystko cznie z ceną i możliwością zapu. Sprawdź, bo może Tobie jest potrzebny telefon, który tylko dzwoni.

  • Redmi A1 trafi do sprzedaży 9 września 2022 roku.
  • Będzie wyjątkową budżetowym smartfon w ofercie producta.
  • Znamy, w jakie podzespoły zostanie wyposażony.

Wszystko na Redmi A1 theme

phone pracować będzie na układzie MediaTek Helio A22. Jednostka wysoce uboga w możliwości wydajnościowe. eby to odzwierciedlić, przypomnę, ew modelu Redmi 6A wykręciła ledwo 55000 punktów. Na obecne standardy wynik poniżej progu krytyki.

Ekran prezentuje się shriek lepiej. 6.52° LCD screen w rozdzielczości HD +. Z tym e na wyświetlone treści chwile poczekamy. Po co taki wielki wyświetlacz gdy phone będzie się dławił prostymi czynnościami? Ne Wim.

Redmi A1

Redmi A1 / photo. the product

Bateria shrivel Ratuje sytuacje, ale nie wiele. Pojemność wynosi 5000 mAh Good baby. Ale moc adowania 10 watts. This complex is naładujemy w pół godziny. Nawet w dwie godziny będzie ciężko.

za optykę urządzenia odpowie:

  • Główny z matrycą o rozdzielczości 8 MP.
  • 2 MP
  • 5MP Z Camera Selfie Low Matrycą.

Is the device przyczepić się nie mogę. Nie dlatego, e jest wybitny, ale w budżetowcach ma spełniać jedną funkcję. Ma działać, a zdjęcie ma być w miarę czytelne i nic więcej.

Inne funkcje obejmują: obsługę dwóch 4G SIM card, jednopasmowe WiFi, Bluetooth 5.0, GNSS, gniazdo słuchawkowe 3.5 mm i dedykowane gniazdo kart microSD.

Sina, Jaco przewidział producer za wersję 2/32 GB to 6499, czyli około 390 Z. Telephone początkowo zadebiutuje w Indiach. Dostępny będzie do kupienia za pośrednictwem: mi.comAnd the Amazon IndiaAnd the Noodle Home iw sklepach detalicznych.

Sprawd także specyfikacja POCO M5 oraz POCO M5s

Polska premiera opłacalnych: POCO M5 oraz POCO M5s! Specyfikacja, cena oraz promocja na start

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *