realme jako pierwsze pokaże Dynamic Island on Androidzie?


Apple z pomysłem Dynamic Island trafiło w dziesiątkę i mówię to jako użytkownik smartfonu na Androidzie. Zresztą, widzą to także inni Productenci, jak chociażby realme pytając użytkowników o Dream Island”. Reproduction of Szykuje się kolejny?

Dynamic Island on Androidzie? Coraz bardziej prawdopodobne, oczywiście pod innymi nazwami. Mogliście ostatnio zobaczyć, jak to zrobiło Xiaomi, Google w Pixel 6 Pro app. Tym razem jednak mowa o innym production, czyli chińskim real me.

dynamic island? NE, Dream Island and Realme

Jak możecie zobaczyć na powyższej grafice, realme postanowiło poruszyć z fanami temat stworzenia dodania odpowiedniego oprogramowania do realme UI pozwalającego zmienić miejsce, w którym co wy.

real me

Photo. real me

Jak możemy przeczytać On the realme Community forum, przedstawiciel produces “oferuje” społeczności możliwość pomocy przy tworzeniu tej funkcji, która miałaby się pojawić worz z upływem smart.

Realme GT Neo 3T

realme GT Neo 3T / Photos. the product

Prepared by nie mówić, dążenie do tego, coraz więcej smartfonów miało tę funkcję, jest pierwszym razem od dawna and gdzie pochwalę kopiowanie apple.

Czy co z tego więcej wyjdzie?

Mam Nadzigo, E. No. Aktualnie wiemy o Xiaomi, realme oraz Google. Zapewn Samsung You can get a lot of money and games. Nie zdziwi mnie, jeżeli inne, chińskie firmy również zdecydują się na kroki, by skopiować to rozwiązanie.

Pierwsza polska promocja na najciekawszy smartphone 2022 roku “! Cobogis?

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.