Promocja on Samsung w MediaMarkt.de. Zazdroszczę!


Niemcy zazdroszczą Polakom zarobków tak bardzo, e MediaMarkt.de postanowił przeceni telefony Samsung nawet o 40%. O takich cenach w Polsce możemy pomarzyć. Kto Teraz komu zazdrości?

Kiedyś w kultowym . series wiat według Kiepskich padł cytat: Polska to biedny kraj bogatych ludzi”. Interpret można to na kilka sposobów.

Przykładowo, mimo stosunkowo niskich zarobków na tle bogatszych krajów EU, za Elektronikę często płacimy więcej w złotówkach niż oni w euro (oczywiście po przeliczeniu).

Ideal for przykładem . banter promocja Samsung Galaxy Week w niemieckim Media Marktgdzie wybrane telefony koreańskiego product sprzedawane są tanij o nawet 40%.

Samsung Galaxy Week w niemieckim Media Markt

Samsung Galaxy Week w niemieckim Media Markt

Spójrzmy na przykładowe ceny smartfonów Samsung w MediaMarkt.de i porównajmy je do tych w oficjalnej polskiej dystrybucji, bo to najsensowniejsza opcja:

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w przypadku niektórych modeli ceny poza autoryzowanymi polskimi kanałami sprzedaży są wyraźnie bliżej niż tych niemieckich.

Tylko to zmienia, Skoro w Niemczech telefony te są jeszcze tańsze u oficjalnego partnera Samsungseasonal się prussic Importer I pośrednikow?

Jak Skorzystać z promocji MediaMarkt.de w Polsce?

Czy Polacy mogą skorzystać z promocji na MediaMarkt.de? Có, sklep nie oferuje wysyłki do Polski. W tej sytuacji dostępne są trzy opcje:

  • Skorzystanie z oferty pośrednika, który przyjmie paczkę na swój adres i prześle ją nam do Polski (przykładowo, Bodekar chce za up to 30 zł),
  • zamówienie telefonu przez internet i jego odbiór osobisty,
  • Skorzystanie z pomocy rodziny / znajomych mieszkających w Niemczech lub blisko Niemiec.

Oczywiście pytanie brzmi, czy godnym jest kupienie telefonu po taniości od Niemca, który wszystkiego nam zazdrości …

Jeśli szukasz dla siebie opłacalnego telefonu, ale nie od firmy Samsung, to najlepiej wycenione smartfony na rynku znajdziesz w poniższym zestawieniu:

Te smartfony ZAMIATAJĄ opłacalnością! Ich ceny s wietne, warto je kupić

Nie przegap kolejnej promocji

owcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji I nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do ledzenia naszego mania owcy Promocji na facebooku. Share Codziennie sprawdzamy ciekawego można znaleźć w Sieci.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.