OPPO F21s Pro wkrótce zadebiutuje. Poznaj wygląd i kamerki


Nadciąga now dziecko w OPPO Wallet. Będzie się nazywać OPPO F21s Pro. Wygląd urządzenia został ujawniony i prezentuje się całkiem przyjaźnie dla oka. The same specyfikacja owiana jest tajemnicą, zdążył pochwalić się device produced.

  • the first show OPPO F21s Pro jest bliżej nieokreślona, ​​cho mam pewną theory.
  • Producer zaprezentował wygląd urządzenia oraz dostępne wybory do koloru.
  • Apparatus Napomknął również o specyfikacji.

Share the case of the OPPO F21s Pro model

Indyjski Amazon przygotował przedstawienie nadchodzącego smartfona. zostani name OPPO F21s Pro. Premiera jest bliżej nieokreślona i przeczytać można, e nadejdzie wkrótce. Chociaż można się domyślać, iż nastąpi w I quarter 2023 roku (podobnie jak OPPO F19 Pro).

Dużo szczegółów na temat urządzenia nie zostało ujawnionych. W zasadzie to produce chwali się jedynie, device e główny otrzyma matrycę 64 megapixels. Graph Na szczęście z ujawnionych Graph można odczytać withered więcej.

Wyspa device – wyposażona jest w trzy kamerki z diodą doświetlającą. Dostrzec można także napis AI, co wiadczy o algorytmach sztucznej inteligencji. Co więcej, device z mikrosoczewkami otrzyma 30-krotne powiększenie, a zdjęcia miałyby prezentować się jak poniżej (suitable for zabieg marketing jokes).

OPPO F21s Pro

OPPO F21s Pro / Photos. via amazon.in

Jeśli chodzi o wygląd, jest całkiem przyjemny. Klasyczna wyspa po lewej górnej stronie. Delikatny napis bu przekątnej production. Do wyboru dwa kolory: czarny oraz złoty. Z tym e złoty reagować ma na wiatło i pod jego wpływem mienić się i lśnić.

OPPO F21s Pro

OPPO F21s Pro / Photos. via amazon.in

na razie oviał tajemnic nachodzącego . producer OPPO F21s Pro, ale wkrótce na pewno zdradzi więcej szczegółów. Phone będzie dostępny do kupienia przez tę stron.

OPPO F21s Pro

OPPO F21s Pro / Photos. via amazon.in

Sprawdź także co chce zrobić rząd z naszymi prywatnymi telefonami

Takie czasy, e to rząd zdecyduje o aplikacjach w Twoim telefonie! Przecież on wiedz lepiej

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.