Note Redmi 12 zdradza specyfikację. The ideal redniak?


Note Czy Redmi 12 znowu stanie się synonimem opłacalności w redniej półce cenowej? Sprawdź to i poznaj specyfikację redniaka na 2023 skirt.

Pojawiające się w 2022 roku redniaki Redmi raczej nie przejdą do historyii. Tylko najtańszy wariant zasługuje na miano naprawdę opłacalnego. Syria Kzy Redmi Note 12 to zmieni? Przekonaj się, zapoznając się z ich specyfikacją.

Note Redmi 12 zdradza specyfikację ze 120 W adowaniem

Redmi Note 12 to model kolejny jednej z najbardziej popularnych serii chińskiego Productenta. Mocno liczymy, e po nijakich poprzednikach przyjdzie czas na odkupienie. Specyfikację otwiera mocne uderzenie w Partcie adowania. Note 12 ma dostać aż 120 W. redniaki Samsunga mogą zapaść się pod ziemię.

Xiaomi Redmi Note 12

Xiaomi Redmi Note 11 Pro + 5G / photo. the product

Możliwość naładowania pojemnej baterii (zapewne 5000 mAh lub nieco więcej) w 20 minutes to na pewno wieża jakość w średniej półce cenowej. Totag – Awaja – digital chat station wspomina o obecności adowarki w pudełku. To Ważne zapewnienie. Przypomnę Bowiem, e jeden z ostatnich Redmi był sprzedawany bez adaptora.

Drugi przeciek dotyczy device. Trudno pisać o nim w categorii niespodzianki. Główna matryca ma mieć rozdzielczość 50 MP. lexter zdradza też, e obudowa będzie miała kanciaste kształty. Nie ma zaskoczenia – tutaj Xiaomi Stawia na inspirowanie “się Apple. Ty też możesz zmienić swój telefon w iPhone 14.

Na koniec zostaje nam premiera. Note Redmi 12 zostanie zaprezentowany na koniec 2022 lub na początku 2023 roku. Chin-dotted data is used. W Polsce przyjdzie nam poczekać do marca, być może nawet kwietnia. Niestety, season się przyzwyczaić do takich opóźnień.

Osobiście ciekawi mnie, czy Redmi Note 12 będzie jednym z chińskich telefonów z ekranem lepszym od flagowców Samsunga. Więcej na temat wyświetlaczy 1.5K w 2023 roku przeczytasz w poniższym material.

Samsung Paradox. Ma najlepsze ekrany na wiecie, a Galaxy S23 będzie 100 lat za Chińczykami

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.