Nokia 5710 XpressAudio zadebiutuje 19 września, specyfikacja


Strong enthusiasm Nokia zostanie już ze mną chyba na Zagsze. Tym bardziej trzymam kciuki, widząc takie dziwne urządzenie. Zapomniałeś słuchawek, wychodząc z domu? Nie martw się, Nokia 5710 XpressAudio posiada wbudowane. Telefon pojawi się niebawem w sprzedaży również w Polsce.

  • Nokia 5710 XpressAudio Traffic do sprzedaży 19 września 2022 Rocco.
  • Znana jest specyfikacja oraz sugerowana cena urządzenia.
  • Telefon posiada ciekawy bajer w postaci wbudowanych suchawek

Are you involved in the Nokia 5710 XpressAudio joke?

Nokia 5710 XpressAudio została wcześniej wprowadzona na rynek w Chinach i jest dostępna jako telefon z funkcjami 4G. Stąd znana jest jej specyfikacja. Najciekawszym bajerem analogowego telefonu są wbudowane bezprzewodowe słuchawki!

Pchełki “można przechowywać i adować w urządzeniu. Jeśli chodzi o batteryę5710 XpressAudio, to posiada pojemność 1450 mAh. Podobno wytrzyma nawet tygodnie w trybie czuwania.

Nokia Xpress Audio / photo.  Nokia

Nokia Xpress Audio / photo. Nokia

Akran QVGA ma przekątna 2,4 calla. Wizard za wydajność odpowiada Unisoc T107. Telefon posiada przyciski do Sterowania muzyką po lewej i prawej stronie ekranu. Ma również klasyczną klawiaturę T9az tyłu znajduje się device z matrycą 0.3 megapixel oraz lampa błyskowa LED.

Obecność bezprzewodowych słuchawek dousznych Oznacza obsługę Bluetooth (5.0). Znajdzie się również odtwarzacz MP3 I am radio FM.

sugerwana sina Nokia 5710 XpressAudio to około $63, więc + – 300 Z. będzie dostępny w . phone witrynie internetowew nokiia także w punktach sprzedaży detalicznej i Partnerskich sklepach internetowych od 19 Warzania 2022 AM.

Biorąc pod uwagę fact, e dobre “TWS zaczynają się w granicach 200 zł, to fakt zabute telefonu wraz ze słuchawkami za niewiele więcej wydaje się by dobrą perspektywą. Wszystko rozbije się jednak o jakość i finalną cenę urządzenia.

You can buy a suitable model of Samsung Galaxy S23 Ultra

The Samsung Galaxy S23 Ultra ujawnia specyfikację głównego. Zadowoleni?

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.