iPhone 14 – problem z iMessage oraz Facetime na iOS 16


Jesteśmy nieco ponad tydzień po premierze najnowszych smartfonów Apple, czyli iPhone 14. Pojawił się jednak już pierwszy problem i to ze sztandarowymi usługami od amerykańskiej firmy. Oh co chodzi?

Wiele fanów firmy Apple uważa, e jest ona najlepsza z powodu dopracowania wszystkiego, co wypuści na rynek. Cóż, czasem rzeczywistość to stwierdzenie weryfikuje i nie inaczej jest w przypadku iOS 16 Auras premiere iPhone 14.

iPhone 14 z problemem przy aktywacji iMessage i FaceTime

Jokingly problem, no regrets at all. Jak zgłaszają użytkownicy, są z aktywacją iMessage oraz FaceTime problem on iPhone 14.

iPhone 14 Pro

Apple iPhone 14 Pro i Pro Max / photo. apple

Dotyczy to wszystkich urządzeń z tej serii. Objawia się to oczywiście niemożnością otrzymania wiadomości czy połączeń oraz paroma innymi wizualnymi sidestami. Co na to amerykańska firma?

iPhone 14

iPhone 14 / Photos. the product

Apple szybko zauważyło ten problem i już przygotowało atkę iOS 16.0.1, która została wydana oficjalnie wczoraj, jednak oczywiście nie wszyscy jeszcze otrzymali powiadomienie.actual dotyc Jest także Instructcja, co jeżeli realizacja oprogramowania nie naprawi problemu.

Apple iPhone 14 Pro

Zdjęcie wykonane za pomocą Apple iPhone 14 Pro / fot. apple

Wtedy należy spróbować wejść w ustawienia i sprawdzić, czy linea telefoniczna jest włączona. Następnie wejść w ustawienia – wiadomości – wysyłanie i otrzymywanie, wybrać numer, który ma być wykorzystany w iMessage, otworzyć ustawienia – FaceTime i równie wybrać ten numer.

Niby Mała wpadka, ale jakże istotna

Posted by nie mówić, iMessage oraz FaceTime to bardzo ważne funkcje, które promuje Apple już od lat. Ich niepoprawne działanie raczej nie powinno mieć miejsca, ale jak widać, błędy zdarzają się wszystkim firmom.

Przeczytaj także

wiat się kończy: Apple… skopiowało Xiaomi w iPhone 14!

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.