iPhone 14 Pro – wydajność względem iPhone 13 nie wzrośnie


Jesteśmy już parę dni po premierze i nadal nie jesteśmy pewni, jaką wydajność zaoferuje układ Apple A16 Bionic w iPhone 14 Pro i Pro Max. Kolejne przecieki sugerują jednak, e nowy processor firmy z Cupertino nie zaskoczy pozytywnie swoimi osiągami.

Trzy dni Meet pisałem dla Was o wydajności iPhone 14 Pro (Max) w teście Geekbench, który wyciekł do sieci. Widać było mały wzrost wyniku pojedynczego rdzenia oraz… spadek dla wszystkich rdzeni. Co mówią kolejne informacje?

iPhone 14 Pro (Max) – odgrzewany kotlet?

Jack informuje golden reviewer, czyli tester operujący w Chinach. Pośród tamtej społeczności można usłyszeć, e iPhone 14 Plus, który wyposażony został w układ Apple A15 Bionic (znany z iPhone 13) radzi sobie lepiej przy dłuższym obciążeniu od iPhone 14 Pro Max.

iPhone 14 Pro

Photo. author

Oprócz tego sugeruje, e kompletnie bezsensownym jest wymiana iPhone 13 Pro Max in iPhone 14 Pro Max. Dobrze, w takim razie gdzie ta różnica między A15 Bionic, an A16 Bionic?

Apple series? iPhone 13 za prawie 2-krotnie mniejszą kwotę jest tylko 10% gorszy od nowego tworu? Brzmi jak nieśmieszny art, prawda? Może Jednak się okazać, e nie będzie to tylko kawał, a realny wynik.

iPhone 14 Pro

Photo. author

Można jeszcze przeczytać, e Snapdragon 8 Gen 2 prawdopodobnie pokona układ Apple pod kątem wydajności graficznej. Byłaby to z pewnością niespodzianka. Make a detective tego zaznacza, e to oczywiście jedynie przecieki, które nie muszą się sprawdzić.

iPhone 14? Nee Dzechki

Osobiście nigdy nie pasowały mi urządzenia Apple, aczkolwiek byłem w stanie je polecać osobom, które wolały iOS oraz całą otoczkę ekosystemu stworzonego przez amerykańską firmę. Teraz jednak kompletnie nie jestem w stanie powiedzieć komuś, e warto kupić najnowsze iPhone-y.

Seria iPhone 13 jest dużo lepiej wyceniona, oczywiście nie licząc ostatnich podwyżek, które jeszcze nie weszły w ycie u sprzedawców innych, niż Apple. Tim Cook’s post prostu i ekipa poleciała ostro z cenami.

Do you want to participate? Dajcie znać w commentzach!

Niemcy zazdroszczą Polakom zarobków, więc smartfony Samsung kupisz tam dużo tanij niż u nas

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.