iPhone 14 Pro Max – trudno naprawy oraz omówienie wnętrza


Unpacking, są pierwsze testy, jest i także pierwszy film z rozbiórki iPhone 14 Pro Max oraz oceniający to, czy smartfon ten jest atwy, czy trudny w przypadku ewentualnej naprawy.

Serwis PBK reviews opublikował kolejny materiał, tym razem dotyczący najnowszego iPhone 14 Pro Max. Jack skonstruowany humor? Czy atwo będzie go naprawić?

iPhone 14 Pro Max – pokaż kotku, co masz w rodku

Oczywiście zaczyna się od otworzenia urządzenia treatment process. Od czasów iPhone 7 wygląda on bardzo podobnie. Trzeba odkręcić dwie rubki na dolnej ramce urządzenia, pogrzać ekran i powoli podważać.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max / Photos. PBK . Reviews

Co Jednak znajduje się w rodku? Oczywiście wszystkie podzespoły. W zasadzie ich ich układ nie zmienił się zbytnio względem zeszłorocznego iPhone 13 Pro Max. Zmieniła się osłona płyty głównej, na której widnieje dumnie napis A16 Bionic”. Ma ona też zapewnić lepszy transfer ciepła.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max / Photos. PBK . Reviews

Wymiana baterii nadal odbywa się w ten sam sposób, jak w poprzednikach, dzięki czemu jest to nadal czynność, która jest po prostu atwa w porównaniu do konkurencji, gdzie niestzymyanikyom zac.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max / Photos. PBK . Reviews

Zmianie natomiast ulegy oczywiście device. Są większe oraz wyposażone w stabilizację matrycy OIS drugiej generacji. W kontekście napraw i rozbiórki natomiast nie zmienia to za wiele.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max device/photo. PBK . Reviews

Duża różnica jest także w systemie przedniego oraz Face ID. Całość jest zmniejszona o 30% względem zeszłorocznego iPhone 13 Pro (Max). Pozwoliło to na zmianę podejścia i stworzenie pastylki”, the dynamic island of która funkcjonuje jako.

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max przedni oraz Face ID / fot. PBK . Reviews

No dobrze, ale jak to się przełożyło w takim razie na wynik uzyskany pod kątem trudności naprawy? iPhone 14 Pro Max uzyskał 6.5 / 10 Download Najgorzej ma się tutaj organacja podzespołów wewnątrz oraz czas potrzebny na naprawy. Najlepiej natomiast dostępność części.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max / Photos. PBK . Reviews

Cały materiał możecie obejrzeć pod Tim Linkem.

Czyli nie najgorzej się go będzie napraviać?

Jeżeli chodzi o wymianę pojedynczych elementów, to jak najbardziej. Gorzej sprawa będzie się miała w przypadku zapewne próby napraw Face ID, czy płyty głównej. Niemniej jednak jednak jest to smartfon, który kontynuuje niejako design zapoczątkowany już lata temu.

Parę tysięcy za wymianę tylnego szkła?! Płać I płacz. Apple oszalało z podwyżkami cen serwisu

ródłoAnd the Across

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *