iPhone 14 czy iPhone 13


Czy warto kupić iPhone 14 zamiast iPhone 13? Porównujemy specyfikację, możliwości i ceny. Jaki iPhone najlepiej kupić w 2022 roku?

Ustaliliśmy już, e premiera iPhone 14 to doskonała okazja do zakuku iPhone 13. Skoro debiut nowych flagowców Apple mamy już za sobą, czas na małe porównanie. Znajdziesz tu też kilka przemyśleń z punktu widzenia właściciela iPhone 13 Pro Max. Jackie iPhone kupić?

iPhone 14 Czy iPhone 13 – Co kupić?

Telefony na pierwszy rzut ok są niemal takie himself. Design, który Apple zaprezentowało w 2020 roku na pewno się jednak nie zestarzał. Cienkie ramki wokół jednego z najbardziej compacttowych ekranów we flagowcu nadal robią wrażenie. Symteria – Poza Notchem – też impuje. Nie zmienia to factu, e wygląd i wyświetlacz urzdzenia nie dają nowemu modelowi przewagi.

iPhone 14

iPhone 14 / Photos. the product

iPhone 14 – Price with Polsce

to może wydajność i czas pracy bez adowania? Ze względu na ponowne zastosowanie tego samego układu nie masz co liczyć na lepszą kulturę pracy, płynność i wydajność w grach. Nie zmienia to reality, changing the skirt through wzorowa. iPhone 13 to nadal model, który przez lata będzie cieszył się wietnym standardem użytkowania.

Co do baterii, to obecnie jest nieco lepsza. Moim zdaniem to nadal nie jest powód, eby dopłacać do nowego iPhone 14. iPhone 13 był znacząco lepszy od poprzednika, ale tutaj zmian nie ma. To samo w kwestii adowania. Nadal jest enująco wolne w stosunku do konkurencji.

iPhone 14

iPhone 14 / Photos. the product

device? Znowu to samo, the common skirt meeting. Apple zafundowało nam najmniejszy postęp z Genacji na generację od lat. Dla mnie jedynym powodem do zakuku nowego modelu jest iPhone 14 Max / Plus. Większy ekran naprawdę robi różnicę. To participate – zeszłoroczny form to najbardziej opłacalny iPhone, jakiego możesz kupić w 2022 roku?

iPhone 13 for nadal najbardziej opłacalny wybór

Można więc zadać sobie pytanie – czy przy takich cenach warto dopłacać do o rok dłuższego wsparcia i nieco lepszej baterii? Moim zdaniem Absolutnie this. Jeśli tylko uda Cię kupić iPhone 13 w dobrej promocji, to będziesz z niego zadowolony. Ja jestem i po premierze czuję, e to była prawidłowa decyzja. O moich Wraeniach z użytkowania przeczytasz w mojej recenzji iPhone 13 Pro Max po dłuższym użytkowaniu.

Apple iPhone 14

Apple iPhone 13 / photos. the product

Przy takich cenach wielu fanów marki zada sobie pytanie – czy nie lepiej kupić Androida? To całkiem zasadna kwestia. Jeśli zaporowe kwoty dają Ci do myślenia, to zajrzyj do naszego zestawienia 10 najlepszych smartfonów na rynku. Znajdziesz tam flagowce, które możliwościami wcale nie ustępują nowościom od Apple.

Oto najlepsze smartfony do kupienia w Polsce. Telephone to cisła czołówka!

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.