Honor chce znowu podbić Europę. Jakie’s smartphone?


Honor and nadchodzących miesiącach planuje zbudować znaczącą pozycję w Europie. Trafi do nas składany flagowiec, ale czy dotyczy to też Polski?

Smartfony Honor na początku stanwiły tańszą alternatywę dla i tanich telefonów Huawei. Nic więc dziwnego, e przed szałem na Xiaomi to oni wyznaczali ideały opłacalności. W 2022 roku sytuacja wygląda zgoła inaczej. Chiński producer for kolejny gracz, który chce wejść w skład wielkiej piątki.

Honor chce znowu podbić Europę

Smartfony Honora w 2022 roku zdecydowanie nie próbują podbić serc użytkowników wietnym stosunkiem jakości do ceny. Tutaj chodzi raczej o wietne device, designed by adny niezbyt przeładowaną ofertę. Mają superśredniaka, mają ultraflagowca (który jest podobno najlepszym fotosmartphonem wiata), nieźle radzą sobie w redniej półce. Share dalej?

Honor Magic 4 Pro

Honor Magic 4 Pro / Photos. the product

Honor production również z jednym z najciekawszych składanych smartfonów ostatnich miesięcy. Piszę o tym dlatego, e jego następca ma być szeroko dostępny w Europie. to spory postęp i pierwsza poważna alternatywa dla Samsunga. Jasne – jest jeszcze Huawei, ale bez Google to the margins.

Taki sam jak u koreańskiego Productenta ma być cykl wydawniczy. Oznacza to dwa Flagowce na rok. Jak nietrudno się domyślić, jeden z nich będzie składany, drugs to Standard Priwa. Jaden będzie kusić wielkim ekranem, Drugs of what brylować w kwestii fotografii.

Co to Oznacza dla polskiego użytkownika? Niuele. Marka zamierza skupić się na rozwoju we Francji, Niemczech, Woszech w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Przypomnę, this ain’t dawno całkiem wycofali się z Polski. Share Póki nic nie mówi się o powrocie. Najwyraźniej niespecjalnie im się to opłaca.

Ostatnia sprawa to budowanie ekosystemu. Honoring ma też w planach rozwój swojej nakładki. Pomimo rozbratu z Huawei nadal trudno jest je rozróżnić. Może zmienić się w to w czwartym kwartale, kiedy to MagigOS 7.0 zacznie trafiać do użytkowników.

Jeśli lubisz mieć wgląd w przyszłość productów i ich plany, to poniszy materiał powinien Cię zainteresować. realme ma bardzo ambitne zamiary na nadchodzące miesiące. Oni też chcą wejść do pierwszej piątki. Jack to zrobią?

Takie będą nadchodzące smartfony najszybciej rosnącego product

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.