Google Pixel 7a – Compacttowy i tani smartfon w 2023 roku


Już w październiku Google zaprezentuje swoje najnowsze smartfony z linii Google Pixel 7, a także możliwe, e tajemniczego Google Lynx oraz składanego Pixel Foldable. W późniejszym czasie natomiast fani Compacttowych rozwiązań otrzymają Google Pixel 7a.

Google Pixel 6a only smartphone, który jak na dzisiejsze standardy jest dosyć mały. Możliwe Jednak, e Google zaserwuje coś nieco mniejszego w postaci Google Pixel 7a. KDE? Concrete company może zaoferować?

Google Pixel 7a – specyfikacja

Według wstępnych przecieków tani oraz mały Pixel będzie dzielił ze starszym bratem rozmiar wyświetlacza, który wyniesie 6.1″. Oprócz tego nie będzie dziwnym, jeżeli będzie to the painting OLED. Dobrze byłoby Jednak gdyby obsługiwał odświeżanie na poziomie 90 Hz.

Google Pixel 6A

Google Pixel 6A / photo. twitter.com; Tweet embed

W kontekście wydajności, amerykańska firma pójdzie zapewne w kierunku zastosowania Google Tensor 2sparowanego z 6/8 GB RAM Oraz 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie to w mojej opsii powinno otrzymać matryce lepsze deviceznane z chociażby Pixela 6. To byłoby już spore usprawnienie.

Google Pixel 6a

Google Pixel 6a nie dostanie funkcji Motion Blur / fot. the product

No dobrze, ale kiedy premiera?

Może przejdźmy jednak do tego, co wiemy na ten moment z dużą dozą prawdopodobieństwa. Amerykanie zaprezentują Google Pixel 7a ju w przyszłym roku. Najkorzystniejszym terminem zdaje się I/O 2023 Eventsktóry odbywa się w higher.

Jeżeli jednak bardziej interesują Cię flagowe Pixele 7, koniecznie sprawdź, co on nich wiemy.

Pixel 7 i Pixel watch: event premiere! Google zdradza ważne szczegóły

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.