Dynamic Island on Android. Jak zyskać no funkcję?


Kolejni smartfonów products on Androidzie prześcigają with Connectic skopiowania Dynamic Island z iPhone 14 Pro. Jest jednak applications, która pozwala skorzystać z tej funkcji na praktycznie każdym smartfonie z Androidem i wcięciem na rodku ekranu.

Jeżeli zastanawiałeś się, czy Productent Twojego smartfona na Androidzie zaimplementuje funkcję dynamic island iPhone 14 Pro w Twoim urządzeniu, for music lovers.

Wszystko za sprawą niezależnego dewelopera, który wziął sprawy w swoje ręce i stworzył darmową aplikację umożliwiającą korzystanie z tej funkcji.

Każdy Android z Dynamic Island? Boznag Dynamic Spot!

Gibbons aplikacja zwie się właśnie dynamic spot i możecie pobrać ją prosto ze sklepu Google Play, bez adnych modyfikacji systemu. Wystarczy pobrać, zainstalować, odpalić i już możecie ustawiać swoje preferencje w kontekście Dynamic Island!

dynamic island

Dynamic Island jako dynamicSpot / photo. Paweł az, techManiaK.pl

Po odpaleniu aplikacji naszym oczom ukazuje się taki widok. Możemy ustawić, które aplikacje mają być połączone z ową funkcją w kontekście powiadomień, cozywiście jest podstawową sprawą w przypadku takiego rozwiązania.

dynamic island

Dynamic Island jako dynamicSpot / photo. Paweł az, techManiaK.pl

Są także ustawienia samej pastylki”. Można zmienić jej rozmiar, ustawić możliwość pokazania dwóch powiadomień etc. Wszystkie funkcje, obok których jest kubek zeli kawą i in jech atć cia kłch cia 99.

dynamic island

Dynamic Island jako dynamicSpot / photo. Paweł az, techManiaK.pl

Niestety, brakuje jednego, bardzo ważnego ustawienia. Pozycji w linii X”. Możemy wycięcie ustawić wyżej bądź niżej, rozszerzyć bądź zwężać, ale niestety nie dostosujemy go do wycięcia na kamerkę w którymś z rogów urządzenia. Dlatego przykładowo na Nothing Phone 1 na moment obecny aplikacja ta nie daje adnych korzyści.

Cusack! Ali Just Jaden’s problem

Nie wiadomo, czy omawiane rozwiązanie będzie rozwijane. Może się okazać, e na jakimś etapie zespó odpowiedzialny za nią stwierdzi, e nie chce kontynuować tego projektu.

Oczywiście trzymam jednak kciuki za rozwojem tego, chociażby ow/w funkcję, jak ustawienie wycięcia w pozycji X”.

Xiaomi prędko szykuje się do zgapiania od Apple. Pyta, czy chcesz Dynamic Island

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.