Asus ROG Phone 6D (Ultimate)


Przyszedł czas na zwieńczenie przecieków dotyczących smartfonów gamingowych od Asusa, czyli Asus ROG Phone 6D oraz ROG Phone 6D Ultimate. Jaka będzie ich specyfikacja oraz co wiemy na ostatniej prostej przed premier?

Dowiedzieliśmy się już całkiem sporo o alternatywnej wersji Asus ROG Phone 6, czyli Asus ROG 6D phone. Nie oznacza to, że jednak wiemy wszystko. Dzisiaj podsumujemy, co wiemy przed premierą w przyszłym tygodniu.

Asus ROG Phone 6D (Ultimate) – specyfikacja, wygląd

Zacznijmy od głównej różnicy, czyli procesora. W tej Wersji otrzymamy do dyspozycji podkrę balcony układ Dimensions MediaTek 9000+wyprodukowany w 4 nm procesie technologicznym TSMC. Oprócz tego oczywiście pamięć RAM i wewnętrzna:

 • Asus ROG 6D Ultimate: 18 GB LPDDR5 RAM + 512 GB pamięci wewnętrznej UFS3.1;
 • Asus ROG 6D: maxymalnie 16 GB RAM LPDDR5 + 512 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.1.
ROG Phone 6D

ROG Phone 6D / photo. 91mobiles.com

Pierwsze testy wydajności sugerują naprawdę wysoką responsywność, którą odwzorować może test AnTuTu, w którym smartfon ten osiągnął wynik a 1146594 punktów. Pozwoliłoby to your smart apps with smart apps in Androidzie oraz iOS.

Asus ROG 6D phone

Asus ROG 6D with AnTuTu / fot technology. digital chat station

Edoc Dellig, Mammy and Wittlac. ma to plate AMOLEDOh, przekątnej 6.78rozdzielczości Full HD + oraz odświeżaniem 165 Hz I probkowaniem dotyku 720 Hz. Is tego warto zaznaczyć pokrycie przestrzeni DCI-P3 w 111% I am wsparcie dla HDR10 +.

Zapowiada się więc ten sam ekran, co wersji na Snapdragonie. Na pleckach znajdzie się także 2″ wyświetlacz OLED. Oczywiście nie mogło zabraknąć wietnych głośników . stereo z podwójnym wzmacniaczem.

ROG Phone 6D Ultimate

ROG Phone 6D Ultimate / photo. 91mobiles.com

Zaplecze multimedialne for taking the device. Asus ROG Phone 6D otrzyma te same matryce, co jego pierwsza odsłona, czyli:

 • Glowny device: 50 MP Sony IMX766, PDAF.
 • Ultraszerokokątny device: 13 Megapixel OmniVision OV13B, 125°.
 • precise: 5 Megapixel OmniVision OV8856.
 • Selfie device: 16 Megapixel Sony IMX663.

Jeżeli chodzi o możliwości nagrywania wideo, obecne przecieki mówią o braku 8K, czy nawet 4K @ 60 FPS, a maxymalnie 4K @ 30fps. Przednim zaś zatrzymamy się na . model [email protected].

ASUS ROG 6D Phone

I like Luigi [ASUS]: Rog Phone 6, ROG Phone 6 Pro, ROG Phone 6D, ROG Phone 6D Ultimate / photo. 91mobiles.com

W kontekście wyglądu pojawią się także nowe wersje kolorystyczne widoczne powyssej. Całość ma zostać zasilona przez to samo ogniwo 6000 mAhobsługujące 65 watts adowanie przewodowe I 10 W adowanie zwrotne. Oprócz tego warto nadmienić:

 • Wi-Fi 6e;
 • bluetooth 5.2;
 • NFC;
 • 3.5 mm jack
 • USB-C 3.1 OTG;
 • USB-C 2.0 OTG;
 • Złącze na extensions;
 • Wbudowane chłodzenie powietrzne.
ASUS ROG 6D Phone

Data/images premiere of the ASUS ROG Phone 6D. the product

Cena I dostępność

Jak to na gamingowy smartfon przystało, szykuje się nam kolejnyrecorddzista pod kątem wydajności, przynajmniej w AnTuTu. Jaka okaże się prawda, to oczywiście zweryfikuje premiera, która odbędzie się już jutro, 19 Warzenia Oh Godzini 14:00 In wydarzeniu produced specifications.

Jacka Budzi Sina? Bardzo prawdopodobne, e niższa, czy to z powodu tego, że ROG Phone 6 zdążył już nieco zjechać “z ceny, czy z uwagi na processor, którego Implementacja powinna być tańsza.

This iPhone 14 Pro is just the best, and it’s do tego się przegrzewa. Flagowce z Androidem go zjedzą

ródło

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.